L'Angolo Di Ponte Vecchio

  • 58 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Muzeum Palazzo Davanzati znajduje się zaledwie 300 m od apartamentu L'Angolo Di Ponte Vecchio Florencja o powierzchni 58 m², natomiast Pałac Strozzi znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest jedynie 1 km od dworca kolejowego Florence Santa Maria Novella i w małej odległości od przystanku autobusowego Vigna Nuova.

Apartament L'Angolo Di Ponte Vecchio proponuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Dostęp do lodowiska pomaga gościom utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak pełnowymiarową kuchnią, obiekt noclegowy zapewnia gościom jadalnię.

Ten apartament jest położony w dzielnicy Campo Belo, 5 km od lotniska Florencja-Peretola. Jeśli masz ochotę zwiedzić okolicę, zobacz Kościół Santa Croce, maksymalnie 14 min spacerem od 1-pokojowego apartamentu. Kościół Zwiastowania Nmp we Florencji leży w mniej niż 1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near L'Angolo Di Ponte Vecchio Florencja
Ponte Vecchio Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ponte Vecchio Studio

8.4
Bardzo dobry 112 opinii
31 m od nieruchomości
USD 203 USD 183
za noc
The Tiny Barbadori
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Tiny Barbadori

7.6
Dobry 12 opinii
31 m od nieruchomości
USD 192 USD 173
za noc
Appartamento Cellini
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartamento Cellini

8.4
Bardzo dobry 71 opinii
46 m od nieruchomości
USD 896 USD 806
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Florencja-Peretola
    11 km

    Stacje kolejowe

    Santa Maria Novella
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 01:00 do 10:00
    Numer licencji048017LTN8784,IT048017C2WWUR47KT
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament L'Angolo Di Ponte Vecchio akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament L'Angolo Di Ponte Vecchio nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie L'Angolo Di Ponte Vecchio jest kuchnia?
      W apartamencie L'Angolo Di Ponte Vecchio goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Florencja-Peretola
    11 km

    Stacje kolejowe

    Santa Maria Novella
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    L'Angolo Di Ponte Vecchio Florencja

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij